דנטל מדיקל סנטר לוגו

מגוון טיפולי שיניים

לפניכם מפרט הטיפולים המלא שלנו, באמצעותו תוכלו להבין טוב יותר את תהליכי הטיפול הקיימים, לגשת למידע שיסייע לכם לקבל החלטות רפואיות ובריאותיות מתאימות ולקבל מענה לשאלות בכל נושא רלוונטי עבורכם: 

Dental Medical Center

מרכזי מומחים לרפואת שיניים

צוות מקצועי

מרפאות DMC שואפות למקסם את איכויות ויכולות הרפואה הדנטלית ומעמידות לרשותכם צוות מקצועי, מסור ובעל גישה אישית ואנושית, תהליכי טיפול שנוצרו מתוך הקשבה כנה לליבם ורצונותיהם של המטופלים, את מיטב הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום הדנטלי ומגוון שירותי קצה מהם תוכלו לבחור את הרצויים לכם בכל עת. 

דנטל מדיקל סנטר - מרכז למצוינות דנטלית
מעבדות, צילומי CT, צילומים פנורמיים IN HOUSE

 הטיפול הניתן מלווה בצילומי חלל הפה ומעבדה הנמצאת בתוך המרפאה עצמה. אנו מתגאים ביכולת לספק את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת, ובכך מונעים מכם הלקוחות סחבת טיפולית ומהמתנות מיותרות ומקצרים משמעותית את זמני ותוצאות הטיפולים. 

שורשי השיניים מעוגנים בשקעים טבעיים המצויים בעצמות הלסת. בינם לבין העצם, נמצאת אותה רקמה וורודה שמהווה את החניכיים. בנקודה זו שוכן כיס החניכיים, בעומק של 3 מ"מ לכל היותר ובתוכו רקמות, שמחזיקות ומעגנות את השן למקומה. במחלת חניכיים, אחיזת הרקמות נחלשת משמעותית ותגרום בהיעדר טיפול להתנתקות ואובדן השן. 

אם גוון השיניים שלך איננו לבן, אלא מוכתם, צהבהב או חסר אחידות, ניתן לבצע את פעולת ההלבנה וליהנות מתוצאה יפה ואסתטית במיוחד. אך אם יש לך סתימות ישנות, ציפויים או כתרים, ייתכן ויהיה צורך להחליף אותם לפני פעולת ההלבנה. כמו כן, הלבנת שיניים איננה מתאפשרת במצבים כמו נסיגת חניכיים, שחיקת יתר, עששת פעילה או שיניים צעירות מאוד.

שיניים חלשות, סדוקות, פגומות או כאלו שנעקרו, לרוב יזדקקו לכתר קבוע מחומר חזק ואיכותי כמו חרסינה או זירקוניה. כתר זה מולבש על השן החלשה שטופלה, במטרה לחזק את הכותרת שלה ולשמור על השורש. לחילופין, הכתר מולבש על גבי שתל. 

  • אם שן כלשהי נפגמה באופן שלא מאפשר את שחזורה
  • אם השן לקויה, כך שאין מרחב בקיעה תקין לשן נוספת
  • אם יש צורך בטיפול אורתודנטי או שיקומי בהתאם להחלטת הרופא המטפל 
לוגו דנטל מדיקל סנטר
שיחת ייעוץ - ללא עלות
מלא/י את הפרטים בטופס, ונציגינו יחזרו אליך לשיחת ייעוץ בהקדם.
לקביעת תור לייעוץ